Kolejna firma wspiera Lot - a raczej naszą murawę.

Kolejna firma wspiera Lot - a raczej naszą murawę.

GLOTOX®POLSKA”

Uzyskując informacje odCentrum Zieleni Sp. z o.o.w Hucie Starej B, zajmującej się realizacją i pielęgnacją ogrodów, a także sprzedażą profesjonalnych preparatów gryzoniobójczych i owadobójczych firmy „GLOTOX®POLSKA” www.sklep.centrumzieleni.eu dowiedzieliśmy się, iż możemy zgłosić nasz klub do akcji„GLOTOX®POLSKA” „Boiska bez kretowiska”

Przystąpiliśmy do akcji i udało się! Zdobyliśmy dla naszego klubu pakiet preparatów przeciw kretom. W końcu pozbędziemy się uciążliwych gryzoni!Dziękujemy „GLOTOX®POLSKA” - fundatorowi preparatów przeciw kretom.

„GLOTOX®POLSKA” istnieje na polskim rynku od 1994 roku, służy radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów związanych z występowaniem gryzoni i insektów. Produkty posiadają wszystkie aktualne atesty i pozwolenia zgodnie z najnowszymi wymogami Unii Europejskiej.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości