Obóz zimowy w hali w Konopiskach

Obóz zimowy w hali w Konopiskach

Za nami kolejny zimowy stacjonarny obóz piłkarski organizowany przez nasz klub. Odbył się on w drugim tygodniu ferii i trwał 6 dni(poniedziałek-sobota) na hali sportowej w Konopiskach. Wzięli w nim udział chłopcy z rocznika 2011 i 2012(grupa młodsza) której opiekunem był trener Andrzej Cieślak oraz chłopców z rocznika 2009 i 2010(grupa starsza) prowadzonych przez trenera Adama Szczerbaka.

Chłopcy trenowali 2 razy dziennie. Poranne zajęcia obejmowały doskonalenie dryblingu oraz uderzenie prostym podbiciem. Natomiast na drugich treningach odbywały się głównie małe gry. W ostatnim dniu obozu grupa trenera Andrzeja miała okazję pojechać na turniej do Częstochowy gdzie gospodarzem był klub ze Stradomia, z kolei grupa trenera Adama rozegrała na hali w Konopiskach trójmecz z Płomieniem Częstochowa oraz Śląskiem Koszęcin. Poza zajęciami stricte piłkarskimi dzieci mogły się uczyć i podnosić swoje umiejętności pod okiem trenera przygotowania motorycznego, mentalnego oraz trenera lekkiej atletyki.

Odbyła się projekcja filmu dokumentalnego o Robercie Lewandowskim pt. „Droga na szczyt” oraz została zorganizowana przez trenerów zabawa terenowa gdzie chłopcy musieli sporo się nabiegać dodatkowo odpowiadając na pytania z dziedziny sportu. Z dnia na dzień dzieci były co raz bardziej zmęczone, ale widać było, że na ich twarzach gościł cały czas uśmiech i radość z tego co robią.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości