Podsumowanie rundy jesiennej w Klasie A

Podsumowanie rundy jesiennej w Klasie A

W połowie listopada zakończyły się rozgrywki Klasy A. Nasz zespół na półmetku rozgrywek zajął wysokie drugie miejsce i traci do lidera  z Częstochowy tylko 4 punkty. 

W Klasie A niespodziewanie dobrze spisują się drużyny , które w tamtym roku grały w Klasie B , czyli Ajaks i Lot. Oby dwie drużyny przewodzą ligowej stawce. Tuż za ich plecami jest faworyt rozgrywek Płomień Czarny Las.

Najlepszym strzelcem drużyny jest Mariusz Figzał z 20 trafieniami na podium znaleźli się Przemek Nawizowski oraz Jakub Woźniak.. Największą ilością asyst może pochwalić się nasz trener Kotas Łukasz, a tuż za jego plecami znajdują się Jakub Woźniak i Dariusz Figzał.

Lot dał się pokonać 3 razy , a wygrał 10. Największa porażka to 0:7 z Gromem Miedźno , a najwyższe zwycięstwo to 9:0 z Płomieniem Kuźnica Marianowa.

Na boiskach A Klasy pojawiali się nasi zdolni juniorzy , trener Kotas dał szanse występów zawodnikom urodzonym w 2002 , 2001, 2000 roku. Swoją szanse dostali: Konrad Ciuk , Igor Ciuk, Łukasz Krawczyk oraz Sebastian Sapała. 

Najwięcej minut na boisku. 

1. Dariusz Figzał 1072
2. Mariusz Figzał 1043
3.Marek Mastalerz 990
4. Patryk Dziubiński 960
4. Damian Skoczylas 960

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości