Ruszyła Akademia Przedszkolaka!
Z początkiem nowego roku szkolnego ruszyliśmy z nowym projektem, jakim jest Akademia Przedszkolaka. Są to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej, przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat, które będą prowadzone w przedszkolach naszej gminy oraz jej okolic.
Celem zajęć jest dbanie o prawidłowy i wszechstronny rozwój dzieci oraz aktywne spędzanie czasu wolnego poprzez uczestnictwo w zajęciach prowadzonych w naszym klubie pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Pierwszą placówką z jaką rozpoczęliśmy współpracę w Gminie Konopiska jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hutkach.
​ Nasz klub w pełni zaangażował się finansowo w ten projekt ponieważ uważamy, że powinniśmy być wizytówką Konopisk jeśli chodzi o propagowanie zdrowego stylu życia. Nie ma nic lepszego niż ruch na świeżym powietrzu.
Jeśli jesteście zainteresowani zajęciami dodatkowymi dzwońcie do Trenera i zapiszcie się na treningi już dziś!! Więcej informacji pod numerami telefonu: Adam Szczerbak +48 794 710 610, Marek Szyduk +48 782 684 815