Siódme zwycięstwo w lidze naszych seniorów

W sobotę na kolejny ciężki mecz udała się nasza drużyna seniorów. Rywalem była Oksza Łobodno , która bardzo dobrze spisuje się na własnym boisku co pokazała w pierwszych 35 minutach. Lot w tym czasie miał wiele problemów aby skonstruować składną akcję . Ataki gospodarzy były bardzo groźne , co zaowocowało strzeleniem bramki , a autorem był nasz zawodnik który strzelił gola samobójczego. . Koniec pierwszej połowy i cała druga część gry przebiegała pod dyktando naszej drużyny . Lot udokumentował to strzeleniem trzech bramek, a autorami byli Skoczylas, Nawizowski i Kowalik P.

W X kolejce Klasy A Lot ponownie zagra na wyjeździe z Victorią Częstochowa. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:30

Oksza Łobodno - Lot Konopiska (1:2) 1:3

Bramki:
38`Skoczylas
42`Nawizowski as Kowalik K
90+3` Kowalik P as Figzał D

Skład Lotu:

Woźniak P - Dziubiński , Kowalik K , Mastalerz , Sapała - Skoczylas, Figzał D, Figzał M (81` Szyduk), Kotas (65` Kowalik P), Woźniak J (70` Banasiak)  - Nawizowski (89` Jezierski )

Rez. Plaza, Miżejewski, Opala

Trener Kotas Łukasz

Trener bramkarzy: Kuś Tomasz

Kierownik drużyny: Wysoscki Dariusz