Wyniki grup młodzieżowych /02-05 października/

Wyniki grup młodzieżowych /02-05 października/

Junior B1

5.10.2019

Lot Konopiska – Victoria Częstochowa 1:5 (0:1)

Bramka: Dawczyk

Nie sprostaliśmy drużynie Victorii, mimo, iż była w naszym zasięgu. Niestety coraz większa liczba kontuzji ( Dawid Cichoń, Maciej Walich, Wiktor Chudy, Kamil Wachowicz, Wiktor Winek) nie pomagają zgrać się nowo powstającej drużynie. Proste błędy, 2 gole po rzutach rożnych pozwoliły odnieść zwycięstwo gościom. Zasłużone zwycięstwo. Cieszy fakt, iż zawodnicy wyciągają wnioski z wcześniej popełnionych błędów – Mikołaj Skóra zagrał o wiele lepiej niż w środowym spotkaniu ze Stradomiem. Bramkę dla Lotu zdobył niezawodny kapitan Konrad Dawczyk. Niezawodny i najlepiej trenujący – Konrad nie opuścił żadnego treningu od początku przygotowań.

Świącik – Dawczyk, Długosz, Sławiński, Jezierski, Ludwikowski, Henkiel, Lisek, Dębski, Dyndał oraz Frąszczak i Skóra

2.10.2019

Lot Konopiska – KS Stradom Częstochowa 2:7 (2:2)

Bramki: Kacper Lisek

Nie takiego wyniku można było się spodziewać po obejrzeniu 1 połowy spotkania, gdzie Lot zagrał fragmentami bardzo dobre zawody. Chyba jedynie wiara we własne umiejętności nie pozwoliła zdobyć kilku bramek więcej. W tym meczu zadebiutował wypożyczony z zaprzyjaźnionego Orlika Blachownia (drugi z wypożyczonych to Oskar Dębski) Kacper Lisek, który najprzytomniej odnalazł się w polu karnym przeciwnika i dwukrotnie pokonał Gucika (jego także chcieliśmy wypożyczyć do naszego klubu). Jeśli mowa o transferach to w tym spotkaniu zadebiutował także Tomasz Sitko, wcześniej zawodnik Skry Częstochowa. Pierwsza połowa była wyrównana, w drugiej brakło sił i mimo starań tracimy 5 bramek, Wiktora Winka oraz Dawida Cichonia, którzy nabawili się urazów.

Świącik – Dawczyk, Długosz, Cichoń, Jezierski, Ludwikowski, Henkiel, Lisek, Winek, Dyndał oraz Frąszczak, Skóra i Dębski.

Młodzik D1

Lot Konopiska – MOSiR Myszków 4:1

Gole: Sirek x1, Paulewicz x1, Przeniosło x1, Trzciński x1.

       Kolejne zwycięstwo zanotowali nasi młodzicy. Wynik końcowy powinien być dużo wyższy, ale pozwoliliśmy rozgrzać się bramkarzowi gości, który bronił wszystkie oddane przez nas strzały. Do przerwy prowadziliśmy skromnie tylko 1:0. W drugiej połowie poprawiliśmy skuteczność i dołożyliśmy kolejne bramki. Druga połowa toczyła się niestety w wielkiej ulewie, co nieco utrudniało nam składną grę. W sobotę jedziemy do Żarek, z którymi przegraliśmy pierwszy mecz 2:3. Mamy więc okazję do rewanżu. 

Skład: Cierpiał I, Dekiela, Zych, Świderski,Trzciński, Janicki, Paulewicz, Cierpiał B, Gondro, Sirek, Olewiński, Książek, Przeniosło, Jasiński. Trener: Jacek Ciekot

Orlik E1

Płomień Cz-wa - Lot Konopiska 12:3

Gole: Jonczyk x2, Cugowski x1

       Do meczu z Płomieniem przystąpiliśmy mocno osłabieni przez liczne choroby i kontuzje. Pomimo wysokiej porażki można wyciągnąć kilka pozytywów. Przede wszystkim stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji, ale brakowało skuteczności. Następny mecz gramy u siebie w czwartek i podejmujemy Raków Cz-wa.

Skład: Hewig, Filipek, Kopyt, Gondro, Wójcik, Cuglowski, Jonczyk, Trela, Dworaczyk, Mikucki. Trener Adam Szczerbak.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości