Żaki wzięli udział w turnieju w Kłobucku.

       Drużyna żaków rozegrała kolejny turniej, tym razem w Kłobucku. Piłkarskie zmagania rozpoczęły się o godzinie 9:00 a zakończyły o 14:00. W turnieju wzięło udział 8 zespołów. Chłopcy zostali przydzieleni do grupy A gdzie musieli zmierzyć się z drużynami Pogoni Kamyk, Naprzodu Ostrowy oraz Football Academy Jurajska. Nasi zawodnicy rozgrywali wyrównane spotkania, jednakże brakowało szczęścia. Zarówno mecz z Pogonią jak i Naprzodem zakończył się niewielką przegraną Lotu, natomiast w meczu z drużyną FA Jurajska nasi zawodnicy wyszli zwycięsko.

       Po zmaganiach grupowych rozegrane zostały mecze z zespołami grającymi w przeciwległej grupie i tak też Lot zagrał przeciwko drużynie RAP-u Radomsko oraz Znicza Kłobuck. Te spotkania także zakończyły się minimalnymi porażkami naszej ekipy. Cały turniej przyniósł wiele ciekawych akcji przeprowadzonych przez naszych chłopców oraz wiele okazji pod bramką przeciwników.

       Podczas ceremonii zakończenia turnieju zostali wybrani najlepsi zawodnicy każdego zespołu, i w drużynie Lotu to wyróżnienie przypadło Frankowi Ciekot, który podczas całych zawodów zdobył 8 bramek. Jego ciężka praca na treningach została doceniona przez organizatorów.

Skład Lotu: Anysz Filip, Ciekot Franciszek, Zawłocki Igor, Kamiński Marcel, Brędzel Oskar, Brędzel Wiktor, Ludwikowski Krystian, Roznowski Mateusz, Kuśnierek Maciej.
Trener: Andrzej Cieślak