Mikołajki z Lotem!!!

Mikołajki z Lotem!!!

Mikołajki z LOT-em 

W dniu 15 grudnia w Gminnej Hali Sportowej odbyły się klubowe mikołajki. W tym dniu zarząd oraz trenerzy przygotowali szereg atrakcji dla swoich podopiecznych. Punktualnie o godzinie 10:00 trener Michał przywitał wszystkich zawodników oraz rodziców i zaprosił wszystkich do zabawy. Dzieci w tym dniu mogły skorzystać z dmuchańców, boiska mobilnego, bramki celnościowej, stołu do piłkarzyków. Dużym zainteresowaniem cieszył się w tym dniu również popcorn i ciasto upieczone przesz naszych wspaniałych rodziców.

W połowie zmagań piłkarskich odwiedził nas specjalny gość – święty Mikołaj z prezentem dla każdego zawodnika. Wszyscy zostali obdarowani nowym dresem, kubkiem ze swoim zdjęciem, ocieplaczem na szyje oraz kalendarzem klubowym na rok 2019.

Po tych wspaniałych prezentach, wszyscy zgromadzeni w hali zostali poczęstowani pyszną zupą, przygotowaną przez pana Artura Brędzla.

Gdy czas zabaw dzieci dobiegł końca, przyszła kolej na turniej dla rodziców. W turnieju tym wzięły udział 4 drużyny. W drużynach tych zagrali trenerzy, rodzice oraz sympatycy klubu. Rozgrywki były bardzo zacięte, a kibice obejrzeli świetne mecze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym w tym dniu z nami.

Ten wspaniały dzień nie odbył by się gdyby nie nasi sponsorzy oraz darczyńcy.

Wielkie słowa uznania należą się naszym trenerom . W szczególności trenerowi Jackowi Ciekotowi za jego wieki wkład i zaangażowanie.

Dziękujemy również :

Wójtowi Gminy Konopiska – Panu Jerzemu Żurkowi

Panie Halinie Wolny,

Panu Pawłowi Matusik – Monar Dębowiec za bezpłatne udostępnienie mobilnego boiska

Panu Arturowi Brędzel i firmie Boulangerie za pyszny catering.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości