Nowy sezon! Kilka informacji!

Nowy sezon! Kilka informacji!

       Witamy wszystkich naszych zawodników w nowym sezonie. Czas wakacji dla młodych sportowców powoli dobiega końca i przychodzi pora na przygotowania do nowego sezonu. Mamy nadzieję, że wszyscy wrócą do treningów w pełni wypoczęci i z uśmiechem na twarzy.

       Pierwsi przygotowania rozpoczną chłopcy, którzy wyjeżdżają na obóz sportowy do Środy Śląskiej. Treningi organizacyjne dla tej grupy przewidziane są już 26-go (środa) i 28-go (piątek) lipca o godzinie 16.30 na boisku LOT. 

       Po obozie treningi rozpoczną już wszystkie nasze grupy według harmonogramu podanego poniżej. Obóz kończy się w niedzielę 6 sierpnia więc dajemy jeden dzień wytchnienia po czym wracamy do treningów od wtorku 8 sierpnia. 

       W tym sezonie do rozgrywek ligowych zgłaszamy aż 8 zespołów. Jest to pierwsza sytuacja w historii naszego klubu, kiedy do rywalizacji z innymi zespołami podejdzie tak duża ilość naszych młodych zawodników. Cieszymy się z tego powodu, bo widać jak wielkie jest zainteresowanie dzieci i młodzieży do tego, żeby rozwijać swoje umiejętności w Locie Konopiska. Z tego miejsca chcielibyśmy przypomnieć o tym, żeby uczestniczyć w rozgrywkach ligowych każdy zawodnik musi mieć aktualną kartę zdrowia sportowca. O szczegółach takich badań możecie Państwo dowiedzieć się więcej od Trenerów prowadzących daną grupę. Ważne jest żeby odpowiednio wcześnie zapisać termin do przychodni zajmującej się badaniami dla sportowców. Do rozgrywek będą zgłoszeni wszyscy zawodnicy od rocznika 2011 i wzwyż.

       Jak tylko pojawią się terminarze poszczególnych lig oraz zacznie się rok szkolny to będziemy dokonywać korekt w harmonogramie. Bądźcie na bieżąco z informacjami pojawiającymi się na stronie.

HARMONOGRAM  - SIERPIEŃ

UWAGA: Wszelkie zmiany będą podawane na bieżąco przez Trenerów prowadzących daną grupę. 

KONTAKT do Trenerów:

Trener Jacek Ciekot: 662 108 269

Trener Michał Nowak: 506 908 328

Trener Łukasz Kotas: 791 578 744

Trener Tomasz Sobczak: 513 699 129

Trener Andrzej Cieślak: 690 514 325

Trener Adam Szczerbak: 794 710 610

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości