Obóz Informacje

Obóz Informacje

Wyjazd na obóz piłkarski – zbiórka Sobota godzina 7:50 ,nad zalewem Pająk !!!

(godzina wyjazdu wczesna, ponieważ chcemy zdążyć bez problemu na pierwszą atrakcję obozu – Mecz WKS Śląsk Wrocław – Cracovia Kraków)

Proszę, aby nie pakować dzieciom do autokaru napoi gazowanych oraz słodyczy. Wystarczy lekka przekąska na drogę i woda. Podróż będzie trwała około 3 godzin więc nie ma potrzeby na duże ilości. Po przyjeździe na miejsce dzieci przewidziany jest obiad.

Z informacji dodatkowych:

Warto dziecko wyposażyć w worek/mały plecak na buty i bidon, ponieważ na boisko idzie się około 10 minut i wygodniej jest iść w zwykłym obuwiu a korki i bidon nieść w plecaczku na plecach.

Proszę również pamiętać o nakryciu na głowę, które chroni przed słońcem 

Proszę pamiętać, aby zawodnicy mieli dokumenty tożsamości, gdyż jest to nie zbędne przy wejściu na stadion na mecz.

Przypominam również o konieczności udzieleniu pisemnej zgody trenerowi w przypadku, gdy któryś uczestnik zażywa leki!!!!

Atrakcje Obóz Sportowy Dzierżoniów

Sobota 21.07.2018

Mecz Śląsk Wrocław – Cracovia Kraków – Koszt 16 zł od osoby (pokrywamy tylko koszt dojazdu, bilety dostarcza nam organizator)

Wtorek 24.07.2018

Wycieczka na Wielką Sowę – Koszt 0 zł

Piątek 27.07.2018

Wycieczka do Parku Trampolin Wrocław – Koszt 40 zł (Bilet wstępu na godzinę 19 zł + skarpetki antypoślizgowe 5 zł + dojazd 16 zł) gdy dzieci będą jeszcze miały siłę przedłużymy wejście o kolejną godzinę.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości