Niespodzianki w pierwszej kolejce Klasy A

Już w pierwszej kolejce na wiosnę wyniki pokazały jak trudna będzie to runda. Swojego meczu nie wygrał lider z Częstochowy który tylko zremisował z Płomieniem Częstochowa 1:1 a zajmujący trzecie miejsce Płomień Czarny Las uległ na wyjeździe Okszy Łobodno.

Nasza drużyna wykorzystała niespodziewane wyniki i umocniła się na drugim miejscu wygrywając u siebie z Gromem Cykarzew 2:1 a strzelcem bramek był Mariusz Figzał.

Mariusz w drugiej części mógł ustrzelić hattricka ale nie strzelił rzutu karnego.

Lot Konopiska – Grom Cykarzew 2:1 (1:0)

Bramki:

Mariusz Figzał asysta Sebastian Sapała

Mariusz Figzał asysta Przemek Nawizowski

Skład Lotu: Balitskyi – Marszałek,Sapała,Opala(Kowalik K) ,Dziubiński(Kotas) – Figzał D , Figzał M (Jezierski), Skoczylas, Sapała S(Ciuk) , Miżejewski – Woźniak J (Nawizowski)

Rez. Plaza

Zdaniem Rywala:

„Inauguracja rundy wiosennej poszła połowicznie po myśli naszej drużynie. Dobra gra nie przełożyła się na zdobycz punktową. Wicelider okazał się ponownie lepszy.
Nasz golkiperŁukasz Rygalik, staje się powoli specjalistą od rzutów karnych. W meczu z Lotem wybronił 4 „jedenastkę” z rzędu w meczu o punkty ! Bramkę dla biało-niebieskich strzelił Mariusz Gębski⚽️ „

Pobrane z https://www.facebook.com/LKSGromCykarzew/

Już w najbliższą sobotę Lot w meczu kolejki podejmować będzie na wyjeździe Płomień Czarny Las. Rozpoczęcie spotkania zaplanowano na godzinę 15:30.