Podsumowanie rundy jesiennej w Klasie A

W połowie listopada zakończyły się rozgrywki Klasy A. Nasz zespół na półmetku rozgrywek zajął wysokie drugie miejsce i traci do lidera  z Częstochowy tylko 4 punkty. 

W Klasie A niespodziewanie dobrze spisują się drużyny , które w tamtym roku grały w Klasie B , czyli Ajaks i Lot. Oby dwie drużyny przewodzą ligowej stawce. Tuż za ich plecami jest faworyt rozgrywek Płomień Czarny Las.

Najlepszym strzelcem drużyny jest Mariusz Figzał z 20 trafieniami na podium znaleźli się Przemek Nawizowski oraz Jakub Woźniak.. Największą ilością asyst może pochwalić się nasz trener Kotas Łukasz, a tuż za jego plecami znajdują się Jakub Woźniak i Dariusz Figzał.

Lot dał się pokonać 3 razy , a wygrał 10. Największa porażka to 0:7 z Gromem Miedźno , a najwyższe zwycięstwo to 9:0 z Płomieniem Kuźnica Marianowa.

Na boiskach A Klasy pojawiali się nasi zdolni juniorzy , trener Kotas dał szanse występów zawodnikom urodzonym w 2002 , 2001, 2000 roku. Swoją szanse dostali: Konrad Ciuk , Igor Ciuk, Łukasz Krawczyk oraz Sebastian Sapała. 

Najwięcej minut na boisku. 

1. Dariusz Figzał 1072
2. Mariusz Figzał 1043
3.Marek Mastalerz 990
4. Patryk Dziubiński 960
4. Damian Skoczylas 960