Rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu

Nie minęły jeszcze emocję związane z poprzednim sezonem , a nasza drużyna seniorów rozpoczęła kolejne przygotowania do rozgrywek KLASY A 2019/2020.

W ostatnich rozgrywkach nasz zespół uplasował się na trzecim miejscu w tabeli ustępując Gromowi Cykarzew oraz Ajaksowi Częstochowa tracąc do zwycięscy zaledwie jeden punkt. Jak wszyscy wiemy Lot miał najwięcej punktów zdobytych czyli wyprzedził Ajaks i Grom , ale niestety w Locie w pojedynku z Victoria Częstochowa 30 sekund zagrał nie uprawiony zawodnik, co skutkowało walkowerem i odjęciem 3 punktów .

Na pocieszenie został fakt , że Mariusz Figzał został królem strzelców rozgrywek Klasy A mając na swoim koncie 29 bramek choć gdyby nie kontuzja pewnie strzeliłby ich ponad 40. 

Do nowych rozgrywek nasz sztab szkoleniowy jak i zawodnicy podrażnieni ostatnim sezonem w nowe przygotowania weszli z wielkimi nadziejami i chęcią zrewanżowania się i powalczenia o awans w najbliższych rozgrywkach.

Na treningach pojawiło się bardzo dużo nowych twarzy  , bo aby wygrywać mecze , w drużynie potrzebna jest rywalizacja na każdej pozycji. 

Do pierwszego zespołu zostali również dołączeni zdolni juniorzy Paweł Cuglewski , Łukasz Krawczyk , Łukasz Korzekwa , Bartosz Płaneta oraz pomagać pierwszej drużynie będzie bramkarz Michał Świącik z rocznika 2003. Warto zaznaczyć, że do drużyny wrócił bramkostrzelny Bartek Banasiak, Przemek Kowalik oraz Marek Szyduk . W zespole nadal pozostają młodzi zawodnicy tacy jak  Sebastian Sapała. Po groźnej kontuzji do treningów powrócił Kuba Ciuk

Konrad Ciuk oraz Mariusz Figzał wrócą po kontuzji na kolejną rundę rozgrywek.

W kolejnym sezonie na pewno w Locie nie zobaczymy Konrada Kowalika , który ze względów osobistych zawiesił buty na kołku na najbliższy rok. W drużynie może jeszcze ubyć jeden maks dwóch zawodników, ale o tym poinformujemy w najbliższych dniach. 

Na bieżąco będzie informować o nowych zawodnikach jak i o wynikach meczy sparingowych.  

Terminarz meczów sparingowych.

Lot Konopiska - Unia Masłońskie 06-07-2019 Boisko Lot g. 18:00

Lot Konopiska - Błękitni Libidza 13-07-2019 Boisko Pająk godzina do ustalenia

Lot Konopiska - Promień Glinica 20-07-2019 Boisko Lot g. 15:30

Lot Konopiska - Płomień Czarny Las 24-07-2019 Boisko Lot g. 18:30

Lot Konopiska - Czarni Starcza do ustalenia

Lot Konopiska - MKS Myszków do ustalenia

Lot Konopiska - Skra Częstochowa JR Boisko Pająk g. do ustalenia