Ligi młodzieżowe.

Ligi młodzieżowe.

Junior A1

Bez punktów wracamy z Koszęcina, gdzie po słabym meczu przegrywamy z miejscowym Śląskiem. Taktyka przeciwnika polegająca na graniu górnych piłek od swojej do naszej szesnastki okazała się wystarczająca. Na bardzo słabej jakościowo murawie byliśmy wyraźnie przestraszeni zarówno zachowaniem drużyny przeciwnej jak i miejscowych kibiców. Wnioski należy wyciągnąć już przed następnym meczem z Unią Kalety.
 

Śląsk Koszęcin – Lot Konopiska 6:1

Bramka:

Krawczyk

Skład:

Świącik – Matyszczak, I. Ciuk, Kowalik, Cuglewski, Sapała, K. Ciuk, Krawczyk, Mirecki, Płaneta, Janik

Rezerwa: Chudy, Kubaj

Trener: Michał Jelonek

Trampkarz C2

Kolejne 2 mecze mają za sobą trampkarze naszego klubu. W środę ulegamy dużo większej sile fizycznej zespołu ze Szczekocin, który przyjechał do nas mocno spóźniony. Ten mecz to dla nas cenna lekcja przed rewanżem.

Lot Konopiska – Sparta Szczekociny 1:6

Bramka:

Winek

Skład:

Dziubek – Frąszczak, Cichoń, Czerwiński, Długosz, Jabłoński, Jezierski, Kott, M. Kowalczyk, J. Kowalczyk, Lisek, Ocieczek, Skóra, Walaszczyk, Walich, Winek, Gutze

W sobotę nie pozostawiliśmy złudzeń i pewnie wygrywamy z Naprzodem Ostrowy 3:7. W porównaniu z naszymi pozostałymi meczami, można było zobaczyć w naszych zawodnikach szczerą radość z gry.

Przed trampkarzami pauza w lidze, którą wykorzystają na mecz kontrolny.

Naprzód Ostrowy – Lot Konopiska 3:7

Bramki:

Wachowicz, Winek, Czerwiński 2, J. Kowalczyk 2, Winek

Skład:

Dziubek – Frąszczak, Cichoń, Czerwiński, Długosz, Jabłoński, Jezierski, Kott, M. Kowalczyk, J. Kowalczyk, Lisek, Ocieczek, Skóra, Walaszczyk, Walich, Winek, Wachowicz

Trener: Michał Jelonek

Młodzik D2

Ajaks Częstochowa - Lot Konopiska 2:0

Trzeciej porażki w sezonie doznali nasi młodzicy. Nasz zespół pojechał do Częstochowy w okrojonym składzie, ale i tak chłopaki zagrali niezły mecz. Wynik nie świadczy o tym że byliśmy słabszym zespołem. Niestety nie zagraliśmy w tym dniu na tyle skutecznie żeby cieszyć się z wygranej. Straciliśmy bramkę na początku spotkania, ale Lot się nie poddawał i atakował coraz śmielej. Wydawało się, że wyrównujący gol jest kwestią czasu. Niestety w ostatniej akcji meczu Ajaks nas dobił i mecz zakończył się naszą porażką.

Skład: Cierpiał I, Trzciński, Zych, Kościelniak, Cierpiał B, Swiderski, Bambynek, Chwat, Gondro.

Trener: Jacek Ciekot

Orlik E2

Po kolejnym emocjonującym spotkaniu tym razem udało nam się wywalczyć remis z wymagającym przeciwnikiem jakim jest Akademia Rakowa. Wyrównanie nastąpiło dosłownie w ostatniej minucie meczu. Brawa dla chłopców za zaangażowanie i determinację do samego końca. W najbliższy piątek podejmujemy u siebie z Ajaks Częstochowa.

Akademia Raków-Lot Konopiska 7:7

Bramki:

Jonczyk 3x, Cuglowski 3x, Irek

Skład: Szyja, Filipek(k), Dziubek, Musialik, Irek, Cuglowski, Jonczyk, Wójcik, Musik, Będkowski.

Trener : Adam Szczerbak

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości