Młodzież wznowiła rozgrywki ligowe.

Młodzież wznowiła rozgrywki ligowe.

Po długiej przerwie zimowej na boiska wybiegły nasze zespoły młodzieżowe. Oto jak przedstawiają się wyniki poszczególnych grup.

III Liga wojewódzka - Trampkarze C2

Sokół Olsztyn – Lot Konopiska 1:6
Bramki: Mateusz Kowalczyk 3, Frąszczak, Henkiel, Długosz – rzut wolny


 

       Udanie sezon rozpoczęli trampkarze z Konopisk. W meczu pod nasze dyktando wygrywamy z zespołem Sokoła 1:6. Mając pełną kontrolę nad wydarzeniami na boisku, długo utrzymujemy się przy piłce i mamy bardzo dużo sytuacji bramkowych. Zawodzi skuteczność, bo gdyby nie ona wynik mógłby być o wiele wyższy.

Skład: Dziubek, Cichoń, Dawczyk, Długosz, Lisek, Jezierski, Wachowicz, Mateusz Kowalczyk, Jakub Kowalczyk, Henkiel, Ocieczek oraz Skóra i Frąszczak. Trener: Jelonek Michał


 

III Liga wojewódzka - Orlik E2

Skra Częstochowa - LOT Konopiska 9-8
Bramki: Cuglowski 4x Jonczyk 2x Będkowski 2x

       Inaugurację sezonu zaczęliśmy od porażki z zespołem Skry. Spotkanie było bardzo wyrównane, dużo bramek padło z obu stron po stałych fragmentach gry. Zdecydowały proste błędy w obronie, które musimy poprawić w następnych meczach.
Skład: Sobala, Filipek, Kopyt, Musialik,Cuglowski, Bambynek, Jonczyk, Musik, Będkowski, Hewig, Wójcik. Trener: Szczerbak Adam

Mecz towarzyski - Młodzik D2

Kmicic Kruszyna - LOT Konopiska 1-10
Gole: Grzyb x4, Cierpiał Bartek x2, Trzciński x1, Olewiński x1, Kościelniak x1, Świderski x1

        Ze względu na wycofanie z ligi dwóch zespołów nasze mecze o ligowe punkty rozpoczną się dopiero 6 kwietnia. W sobotę mieliśmy dobrą okazję do zgrywania naszej drużyny i łapania ważnego doświadczenia. Cały mecz toczył się pod nasze dyktando mimo, że warunkami fizycznymi odstawaliśmy od naszego przeciwnika. Mogliśmy poćwiczyć rozegranie piłki od bramkarza mimo pressingu drużyny przeciwnej. Graliśmy zdecydowanie i skutecznie. Kolejnym sprawdzianem Lotu będzie środowy sparing ze Zniczem Kłobuck. Miejmy nadzieję, że chłopaki podtrzymają dobrą dyspozycję z bardziej wymagającym rywalem.

Skład: Cierpiał Igor, Kościelniak, Jasiński, Gondro, Janicki, Świderski, Trzciński, Cierpiał Bartek, Grzyb oraz Olewiński i Książek. Trener: Ciekot Jacek

Turniej w Blachowni - Żaki F2

       W niedzielę 24.03.2019 grupa żaków udała się na turniej do Blachowni, gdzie na naszych zawodników czekało wiele piłkarskich emocji. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym i nie było prowadzonej klasyfikacji. W meczu rozpoczynającym zawody Lot zmierzył się z Błękitnymi Herby, następnie zagrał z drużyną gospodarzy Orlika Blachownia, ekipą RAP Radomsko oraz zespołem Jedności Boronów. Głównym celem turnieju był uśmiech na buziach dzieci i tak też było. Na zakończenie każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy medal. A już w najbliższą niedzielę nasi chłopcy wyjadą na turniej do Kłobucka.

Skład Lotu: Zawłocki Igor, Morzyk Dawid, Kuśnierek Maciej, Brędzel Oskar, Brędzel Wiktor, Bugdoł Jakub, Anysz Filip, Kamiński Marcel, Henkiel Jakub. Trener: Cieślak Andrzej.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości