Mobilna Akademia Młodych Orłów

Mobilna Akademia Młodych Orłów

W poniedziałkowe popołudnie, ponownie na terenach obiektu sportowo - rekreacyjnego „Pająk” odbyło się szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów dla trenerów, instruktorów oraz rodziców. Głównym tematem zajęć byłakreatywność.

Wykład na temat kreatywności dla licznie zgromadzonych słuchaczy przeprowadził trener Krzysztof Szumski.

Po około pięćdziesięciominutowym wykładzie zgromadzona widownia udała się na boisko trawiaste, gdzie trener Szymon Tabacki przeprowadził pokazowy trening, którego głównym przesłaniem był „Rozwój kreatywności i inteligencji piłkarskiej”.

W treningu wzięli udział zawodnicy z rocznika 2006 i 2007 z klubów piłkarskich z powiatu częstochowskiego. Po treningu odbyła się gra selekcyjna, w której uczestniczyli zawodnicy z roczników 2008 i 2009. Po skończonej grze wspólnie podsumowano zajęcia. Wszyscy sobie wzajemnie podziękowali i zmęczeni, ale uśmiechnięci udali się do szatni.


Ogromne podziękowania dla Wójta Gminy Konopiska – Jerzego Żurka, oraz dla p.o. Dyrektora GCKiR w Konopiskach – Tomasza Cieślika za pomoc i udostępnienie obiektu.

Dziękuję również zawodnikom, którzy przybyli i godnie reprezentowali Gminę Konopiska i powiat częstochowski oraz składam podziękowania dla trenerów z okolicznych klubów, którzy przybili na szkolenie a w szczególności trenerom Lot-u Konopiska.

Wielkie podziękowania dla Pana Krzysztofowa Kościańskiego za przybycie na warsztaty z liczną grupą studentów wychowania fizycznego ze specjalności piłka nożna na Uniwersytecie im. Jana Długosza w Częstochowie.

Dziękuję również prowadzącym trenerom – Krzysztofowi Szumskiemu oraz Szymonowi Tabackiemu, za wspaniały wykład oraz za doskonałe przeprowadzony trening pokazowy.

Do ponownego zobaczenia na obiektach sportowo – rekreacyjnych Gminy Konopiska.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości