Wyniki grup młodzieżowych /12-14 kwietnia/

A1 Junior Częstochowa

Pogoń Kamyk – Lot Konopiska 5:1

Gol: Bińczyk

       Niestety przegrywamy spotkanie z zespołem Pogoni. Pierwsza połowa bardzo ospała w naszym wykonaniu. Szybko i w łatwy sposób tracimy 4 gole. 2 połowa to już lepsza gra, jednak kończymy ją tylko remisowo, a okazji na lepszy rezutat było bardzo dużo. Kolejne debiuty w starszym zespole notują bardzo dobrze spisujący się na boisku Eryk Lisek i Fabian Ocieczek. Juniorzy podobnie jak trampkarze mają teraz pauzę świąteczną, a następny mecz rozegramy z Wartą Mstów.

Skład: Świącik – Igor Ciuk, Kowalik, Korzekwa, Cuglewski, Wolski ,Walczyk, Radoliński, Długosz, Sapała, Dawczyk, Matyszczak, Janik, Ślimak, Kuczera, Lisek, Ocieczek. Trener Michał Jelonek

III Liga wojewódzka -Trampkarze C2

Olimpia Huta Stara – Lot Konopiska 0:4

Henkiel 2, Mateusz Kowalczyk 2

       Pewne zwycięstwo zanotowali trampkarze, którzy bez problemów pokonali kolejnego rywala. W spotkaniu z zespołem Olimpii prezentowaliśmy się dużo lepiej od przeciwnika, choć mimo wszystko stać nas na dużo lepszą grę. Łupem bramkowym podzielili się Dawid Henkiel i Mateusz Kowalczyk, którzy strzelili po 2 bramki. Następne spotkanie rozegramy po świętach z zespołem KS Panki.

Skład: Dziubek – Cichoń, Dawczyk, Długosz, Lisek, Mateusz Kowalczyk, Wachowicz, Winek, Henkiel, Ocieczek, Jezierski, Skóra, Frąszczak. Trener Michał Jelonek.

III Liga wojewódzka – Młodzik E2

Lot Konopiska – Orlik Blachownia 1:9

Gol: Trzciński

       Niestety nasi młodziki przegrali wysoko z rówieśnikami z Blachowni. Sam wynik świadczy o dużej przewadze gości, ale na 15 minut do końca meczu było jeszcze 1:1. Po stracie bramki na 1:2 morale naszego zespołu opadły do zera. Mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach, które nie sprzyjały stylowi naszej gry. Miejmy nadzieję, że w dobrych warunkach zrewanżujemy się kolegom z Blachowni.

Skład: I. Cierpiał, Kościelniak, Jasiński, Janicki, Gondro, Świderski, Trzciński, B. Cierpiał, Grzyb oraz Książek, Olewiński, Sirek. Trener: Jacek Ciekot.

III Liga wojewódzka – Orlik E2

Alkas Aleksandria - Lot Konopiska 0-18

Gole: Jonczyk x7, Cuglowski x5, Filipek, Dziubek, Kopyt, Musialik, Będkowski, Trela.

Cały mecz odbył się pod nasze dyktando. Mądrze rozgrywaliśmy piłkę w ataku pozycyjnym nie pozwalając przeciwnikowi na zbyt wiele. Stworzyliśmy sobie mnóstwo okazji po których rezultat mógłby być jeszcze wyższy. Natomiast cieszy dobra gra w obronie po której nareszcie nie straciliśmy bramki.

Skład: Sobala, Filipek, Dziubek, Kopyt, Musialik, Cuglowski, Jonczyk, Hewig, Musik, Będkowski, Trela. Trener: Adam Szczerbak.