Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
5:3
Jura Niegowa
Pilica Koniecpol
1:3
Metal Rzeki Wielkie
Sokół Olsztyn
1:1
LZS Mrzygłód
KS Złoty Potok
0:3
Orkan Rzerzęczyce
Kmicic Kruszyna
2:0
Sparta Szczekociny
GKS Unia Rędziny
2:1
Start Soborzyce
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:4
Czarni Starcza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
5:3
Pilica Koniecpol
Metal Rzeki Wielkie
2:2
Czarni Starcza
LZS Mrzygłód
0:2
GKS Unia Rędziny
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:2
KS Złoty Potok
Sparta Szczekociny
2:3
Jura Niegowa
Kmicic Kruszyna
3:1
Sokół Olsztyn
Orkan Rzerzęczyce
1:3
LKS Kamienica Polska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
5:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Pilica Koniecpol
0:6
LZS Mrzygłód
Sokół Olsztyn
2:0
Sparta Szczekociny
KS Złoty Potok
3:3
Metal Rzeki Wielkie
GKS Unia Rędziny
3:0
Kmicic Kruszyna
Start Soborzyce
0:5
Czarni Starcza
Jura Niegowa
1:1
Orkan Rzerzęczyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
2:1
KS Złoty Potok
Metal Rzeki Wielkie
1:5
LKS Kamienica Polska
Sokół Olsztyn
2:0
GKS Unia Rędziny
LZS Mrzygłód
5:0
Czarni Starcza
Sparta Szczekociny
1:1
Orkan Rzerzęczyce
Jura Niegowa
7:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kmicic Kruszyna
4:0
Pilica Koniecpol
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
9:2
Start Soborzyce
KS Złoty Potok
0:8
LZS Mrzygłód
Orkan Rzerzęczyce
4:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kmicic Kruszyna
0:5
Czarni Starcza
GKS Unia Rędziny
2:0
Sparta Szczekociny
Pilica Koniecpol
1:3
Sokół Olsztyn
Jura Niegowa
5:3
Metal Rzeki Wielkie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Rzeki Wielkie
2:2
Orkan Rzerzęczyce
Sokół Olsztyn
2:4
Czarni Starcza
LZS Mrzygłód
1:1
LKS Kamienica Polska
Kmicic Kruszyna
2:1
KS Złoty Potok
GKS Unia Rędziny
3:0
Pilica Koniecpol
Start Soborzyce
1:1
Jura Niegowa
Sparta Szczekociny
6:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
3:1
Kmicic Kruszyna
Pilica Koniecpol
0:2
Sparta Szczekociny
GKS Unia Rędziny
1:0
Czarni Starcza
Jura Niegowa
3:3
LZS Mrzygłód
Orkan Rzerzęczyce
2:2
Start Soborzyce
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:0
Metal Rzeki Wielkie
KS Złoty Potok
2:3
Sokół Olsztyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
1:5
Czarni Starcza
Start Soborzyce
7:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Sokół Olsztyn
0:0
LKS Kamienica Polska
LZS Mrzygłód
3:2
Orkan Rzerzęczyce
Kmicic Kruszyna
1:0
Jura Niegowa
Sparta Szczekociny
0:0
Metal Rzeki Wielkie
GKS Unia Rędziny
5:2
KS Złoty Potok
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
0:1
GKS Unia Rędziny
Metal Rzeki Wielkie
0:4
Start Soborzyce
KS Złoty Potok
0:2
Pilica Koniecpol
Orkan Rzerzęczyce
1:0
Kmicic Kruszyna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:6
LZS Mrzygłód
Sparta Szczekociny
2:3
Czarni Starcza
Jura Niegowa
1:1
Sokół Olsztyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
1:2
LKS Kamienica Polska
Sokół Olsztyn
0:2
Orkan Rzerzęczyce
LZS Mrzygłód
6:0
Metal Rzeki Wielkie
KS Złoty Potok
1:7
Czarni Starcza
Kmicic Kruszyna
5:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
GKS Unia Rędziny
3:0
Jura Niegowa
Sparta Szczekociny
1:2
Start Soborzyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
0:4
Czarni Starcza
Start Soborzyce
4:1
LZS Mrzygłód
Metal Rzeki Wielkie
1:2
Kmicic Kruszyna
Sparta Szczekociny
0:1
KS Złoty Potok
Jura Niegowa
3:4
Pilica Koniecpol
Orkan Rzerzęczyce
1:3
GKS Unia Rędziny
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
5:0
Sokół Olsztyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
4:2
Orkan Rzerzęczyce
Sokół Olsztyn
3:3*
Metal Rzeki Wielkie
KS Złoty Potok
4:2
LKS Kamienica Polska
Kmicic Kruszyna
0:4
Start Soborzyce
GKS Unia Rędziny
11:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Sparta Szczekociny
1:1
LZS Mrzygłód
Jura Niegowa
3:6
Czarni Starcza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
8:2
Sparta Szczekociny
Metal Rzeki Wielkie
0:3*
GKS Unia Rędziny
LZS Mrzygłód
6:0
Kmicic Kruszyna
Jura Niegowa
3:2
KS Złoty Potok
Orkan Rzerzęczyce
2:6
Czarni Starcza
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:6
Pilica Koniecpol
Start Soborzyce
5:0
Sokół Olsztyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
1:1
GKS Unia Rędziny
Metal Rzeki Wielkie
2:3
Pilica Koniecpol
Czarni Starcza
9:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
LZS Mrzygłód
1:2
Sokół Olsztyn
Jura Niegowa
4:4
LKS Kamienica Polska
Orkan Rzerzęczyce
2:2
KS Złoty Potok
Sparta Szczekociny
2:1
Kmicic Kruszyna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
0:2
Orkan Rzerzęczyce
Pilica Koniecpol
1:0
Start Soborzyce
Sokół Olsztyn
0:1
Kmicic Kruszyna
Czarni Starcza
8:0
Metal Rzeki Wielkie
KS Złoty Potok
1:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
GKS Unia Rędziny
7:1
LZS Mrzygłód
Jura Niegowa
1:2
Sparta Szczekociny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Rzeki Wielkie
2:2
KS Złoty Potok
Czarni Starcza
5:0
Start Soborzyce
LZS Mrzygłód
4:0
Pilica Koniecpol
Orkan Rzerzęczyce
0:1
Jura Niegowa
Kmicic Kruszyna
1:3
GKS Unia Rędziny
Sparta Szczekociny
2:1
Sokół Olsztyn
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:0
LKS Kamienica Polska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
7:1
Metal Rzeki Wielkie
Pilica Koniecpol
1:0
Kmicic Kruszyna
Czarni Starcza
4:0
LZS Mrzygłód
Orkan Rzerzęczyce
3:4
Sparta Szczekociny
GKS Unia Rędziny
1:0
Sokół Olsztyn
KS Złoty Potok
1:3
Start Soborzyce
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:3
Jura Niegowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
4:1
LKS Kamienica Polska
Metal Rzeki Wielkie
3:0
Jura Niegowa
Sokół Olsztyn
3:0
Pilica Koniecpol
Czarni Starcza
2:0
Kmicic Kruszyna
LZS Mrzygłód
3:1
KS Złoty Potok
Sparta Szczekociny
3:0
GKS Unia Rędziny
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:1
Orkan Rzerzęczyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
1:1
GKS Unia Rędziny
Jura Niegowa
1:1
Start Soborzyce
LKS Kamienica Polska
1:0
LZS Mrzygłód
Czarni Starcza
2:0
Sokół Olsztyn
KS Złoty Potok
2:0
Kmicic Kruszyna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:2
Sparta Szczekociny
Orkan Rzerzęczyce
4:0
Metal Rzeki Wielkie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
6:1
Orkan Rzerzęczyce
Metal Rzeki Wielkie
7:2
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Czarni Starcza
1:1
GKS Unia Rędziny
LZS Mrzygłód
2:3
Jura Niegowa
KS Złoty Potok
2:1
Sokół Olsztyn
Kmicic Kruszyna
2:2
LKS Kamienica Polska
Sparta Szczekociny
2:0
Pilica Koniecpol
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
5:1
Sokół Olsztyn
Metal Rzeki Wielkie
2:2
Sparta Szczekociny
Czarni Starcza
3:0
Pilica Koniecpol
Jura Niegowa
3:1
Kmicic Kruszyna
Orkan Rzerzęczyce
5:1
LZS Mrzygłód
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:1
Start Soborzyce
KS Złoty Potok
1:4
GKS Unia Rędziny
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
2:1
KS Złoty Potok
Start Soborzyce
3:1
Metal Rzeki Wielkie
Sokół Olsztyn
2:1
Jura Niegowa
Czarni Starcza
1:2
Sparta Szczekociny
LZS Mrzygłód
7:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kmicic Kruszyna
2:4
Orkan Rzerzęczyce
GKS Unia Rędziny
3:1
LKS Kamienica Polska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
5:2
Pilica Koniecpol
Start Soborzyce
2:2
Sparta Szczekociny
Metal Rzeki Wielkie
5:2
LZS Mrzygłód
Czarni Starcza
6:0
KS Złoty Potok
Jura Niegowa
0:1
GKS Unia Rędziny
Orkan Rzerzęczyce
3:1
Sokół Olsztyn
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:5
Kmicic Kruszyna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
0:4
Jura Niegowa
Sokół Olsztyn
4:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Czarni Starcza
3:2
LKS Kamienica Polska
LZS Mrzygłód
1:0
Start Soborzyce
Kmicic Kruszyna
1:4
Metal Rzeki Wielkie
GKS Unia Rędziny
3:1
Orkan Rzerzęczyce
KS Złoty Potok
1:2
Sparta Szczekociny
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:3
KS Złoty Potok
Start Soborzyce
3:3
Kmicic Kruszyna
Metal Rzeki Wielkie
3:4
Sokół Olsztyn
Czarni Starcza
3:0
Jura Niegowa
LZS Mrzygłód
1:3
Sparta Szczekociny
Orkan Rzerzęczyce
2:2
Pilica Koniecpol
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:5
GKS Unia Rędziny
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
5:1
Start Soborzyce
Pilica Koniecpol
2:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Czarni Starcza
4:0
Orkan Rzerzęczyce
KS Złoty Potok
1:0
Jura Niegowa
Kmicic Kruszyna
0:3*
LZS Mrzygłód
GKS Unia Rędziny
2:1
Metal Rzeki Wielkie
Sparta Szczekociny
4:0
LKS Kamienica Polska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?