Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Starcza
3:1
Skalniak Kroczyce
LKS Kamienica Polska
4:1
Biała Gwiazda Krasice
Pilica Koniecpol
2:0
Sokół Olsztyn
Olimpia Huta Stara
5:0
KS Złoty Potok
Piast Przyrów
5:3
MKS II Myszków
Płomień Częstochowa
5:1
Jura Niegowa
GKS Koziegłowy
4:1
Orkan Rzerzęczyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
4:0
Płomień Częstochowa
Sokół Olsztyn
2:4
Piast Przyrów
Biała Gwiazda Krasice
1:3
MKS II Myszków
KS Złoty Potok
1:4
GKS Koziegłowy
Skalniak Kroczyce
3:4
Olimpia Huta Stara
Orkan Rzerzęczyce
1:4
Pilica Koniecpol
Jura Niegowa
2:3
Czarni Starcza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Huta Stara
2:1
Jura Niegowa
Pilica Koniecpol
4:3
KS Złoty Potok
Czarni Starcza
1:2
LKS Kamienica Polska
Piast Przyrów
2:0
Orkan Rzerzęczyce
Płomień Częstochowa
0:1
Biała Gwiazda Krasice
GKS Koziegłowy
3:2
Skalniak Kroczyce
MKS II Myszków
1:0
Sokół Olsztyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:2
Olimpia Huta Stara
Skalniak Kroczyce
1:2
Pilica Koniecpol
KS Złoty Potok
0:2
Piast Przyrów
Orkan Rzerzęczyce
1:2
MKS II Myszków
Płomień Częstochowa
2:4
Czarni Starcza
Biała Gwiazda Krasice
5:2
Sokół Olsztyn
Jura Niegowa
3:1
GKS Koziegłowy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
2:2
Orkan Rzerzęczyce
Pilica Koniecpol
0:1
Jura Niegowa
Olimpia Huta Stara
3:0
Płomień Częstochowa
Czarni Starcza
8:3
Biała Gwiazda Krasice
Piast Przyrów
3:2
Skalniak Kroczyce
GKS Koziegłowy
5:1
LKS Kamienica Polska
MKS II Myszków
4:2
KS Złoty Potok
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
2:0
Pilica Koniecpol
Biała Gwiazda Krasice
2:1
Orkan Rzerzęczyce
Czarni Starcza
2:4
Olimpia Huta Stara
Jura Niegowa
2:1
Piast Przyrów
KS Złoty Potok
6:1
Sokół Olsztyn
Skalniak Kroczyce
3:1
MKS II Myszków
Płomień Częstochowa
2:1
GKS Koziegłowy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Przyrów
4:2
LKS Kamienica Polska
Pilica Koniecpol
1:2
Płomień Częstochowa
Olimpia Huta Stara
1:0
Biała Gwiazda Krasice
Sokół Olsztyn
1:2
Skalniak Kroczyce
Orkan Rzerzęczyce
0:1
KS Złoty Potok
GKS Koziegłowy
2:3
Czarni Starcza
MKS II Myszków
3:0
Jura Niegowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Huta Stara
3:1
GKS Koziegłowy
Czarni Starcza
3:0
Pilica Koniecpol
Jura Niegowa
2:0
Sokół Olsztyn
Skalniak Kroczyce
3:1
Orkan Rzerzęczyce
Płomień Częstochowa
1:2
Piast Przyrów
LKS Kamienica Polska
0:2
MKS II Myszków
Biała Gwiazda Krasice
2:5
KS Złoty Potok
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
0:1
LKS Kamienica Polska
Pilica Koniecpol
1:1
Olimpia Huta Stara
KS Złoty Potok
3:0
Skalniak Kroczyce
MKS II Myszków
2:4
Płomień Częstochowa
Orkan Rzerzęczyce
2:3
Jura Niegowa
Piast Przyrów
4:1
Czarni Starcza
GKS Koziegłowy
3:0
Biała Gwiazda Krasice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Huta Stara
3:3
Piast Przyrów
Jura Niegowa
3:0
KS Złoty Potok
Płomień Częstochowa
4:2
Sokół Olsztyn
GKS Koziegłowy
3:2
Pilica Koniecpol
Biała Gwiazda Krasice
4:1
Skalniak Kroczyce
LKS Kamienica Polska
3:0
Orkan Rzerzęczyce
Czarni Starcza
6:4
MKS II Myszków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
1:3
Czarni Starcza
Pilica Koniecpol
3:0
Biała Gwiazda Krasice
KS Złoty Potok
2:5
LKS Kamienica Polska
MKS II Myszków
3:2
Olimpia Huta Stara
Skalniak Kroczyce
3:0
Jura Niegowa
Orkan Rzerzęczyce
1:6
Płomień Częstochowa
Piast Przyrów
0:3
GKS Koziegłowy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
1:3
Piast Przyrów
Olimpia Huta Stara
2:1
Sokół Olsztyn
GKS Koziegłowy
1:1
MKS II Myszków
Płomień Częstochowa
5:2
KS Złoty Potok
LKS Kamienica Polska
4:2
Skalniak Kroczyce
Biała Gwiazda Krasice
1:1
Jura Niegowa
Czarni Starcza
6:0
Orkan Rzerzęczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
2:4
GKS Koziegłowy
Jura Niegowa
4:0
LKS Kamienica Polska
KS Złoty Potok
0:8
Czarni Starcza
Skalniak Kroczyce
1:0
Płomień Częstochowa
Orkan Rzerzęczyce
0:3
Olimpia Huta Stara
Piast Przyrów
3:0
Biała Gwiazda Krasice
MKS II Myszków
5:2
Pilica Koniecpol
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?