Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
Pauza
Naprzód Ostrowy
8:4
Grom Miedźno
Liswarta Popów
0:2
LKS Kamienica Polska
Unia Kalety
- : -
Akademia Sportu Przystajń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
Pauza
Zieloni Żarki
6:0
Unia Kalety
Naprzód Ostrowy
9:3
Akademia Sportu Przystajń
Grom Miedźno
1:2
Liswarta Popów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kalety
Pauza
LKS Kamienica Polska
6:1
Grom Miedźno
Naprzód Ostrowy
2:6
Zieloni Żarki
Liswarta Popów
3:0
Akademia Sportu Przystajń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Miedźno
Pauza
Zieloni Żarki
13:0
Liswarta Popów
Unia Kalety
2:6
Naprzód Ostrowy
LKS Kamienica Polska
8:0
Akademia Sportu Przystajń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Naprzód Ostrowy
LKS Kamienica Polska
3:3
Zieloni Żarki
Grom Miedźno
13:0
Akademia Sportu Przystajń
Liswarta Popów
3:0
Unia Kalety
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Przystajń
Pauza
Zieloni Żarki
13:1
Grom Miedźno
Naprzód Ostrowy
3:1
Liswarta Popów
Unia Kalety
- : -
LKS Kamienica Polska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
Pauza
Grom Miedźno
7:0
Unia Kalety
Akademia Sportu Przystajń
1:11
Zieloni Żarki
LKS Kamienica Polska
6:2
Naprzód Ostrowy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
Pauza
LKS Kamienica Polska
0:3
Liswarta Popów
Grom Miedźno
3:9
Naprzód Ostrowy
Akademia Sportu Przystajń
3:0
Unia Kalety
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
Pauza
Unia Kalety
1:17
Zieloni Żarki
Liswarta Popów
0:3
Grom Miedźno
Akademia Sportu Przystajń
1:7
Naprzód Ostrowy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
11:0
Naprzód Ostrowy
Grom Miedźno
2:6
LKS Kamienica Polska
Akademia Sportu Przystajń
0:10
Liswarta Popów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
7:3
Unia Kalety
Liswarta Popów
1:0
Zieloni Żarki
Akademia Sportu Przystajń
0:12
LKS Kamienica Polska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
Pauza
Zieloni Żarki
11:1
LKS Kamienica Polska
Akademia Sportu Przystajń
5:3
Grom Miedźno
Unia Kalety
3:1
Liswarta Popów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Przystajń
Pauza
LKS Kamienica Polska
- : -
Unia Kalety
Grom Miedźno
0:10
Zieloni Żarki
Liswarta Popów
3:1
Naprzód Ostrowy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
- : -
Akademia Sportu Przystajń
Naprzód Ostrowy
0:8
LKS Kamienica Polska
Unia Kalety
- : -
Grom Miedźno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?