Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Pauza
KS Kotowice
Pauza
Start Soborzyce
2:4
Warta Myszków (b)
Grom Poczesna
2:1
Czarni Starcza
Gryf Pińczyce
1:0
MKS II Myszków
Orzeł Przybynów
2:1
Orlęta Gniazdów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Starcza
Pauza
Warta Myszków (b)
Pauza
Grom Poczesna
3:0
KS Kotowice
MKS II Myszków
2:0
Orzeł Przybynów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:3
Gryf Pińczyce
Orlęta Gniazdów
0:2
Start Soborzyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
3:2
MKS II Myszków
KS Kotowice
0:3
Warta Myszków (b)
Gryf Pińczyce
1:3
Czarni Starcza
Orzeł Przybynów
7:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Myszków
Pauza
KS Kotowice
Pauza
Grom Poczesna
3:0
Gryf Pińczyce
Czarni Starcza
4:0
Orzeł Przybynów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:6
Start Soborzyce
Orlęta Gniazdów
0:0
Warta Myszków (b)
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Pauza
Gryf Pińczyce
Pauza
Start Soborzyce
4:1
Czarni Starcza
Warta Myszków (b)
1:3
MKS II Myszków
KS Kotowice
1:0
Orlęta Gniazdów
Orzeł Przybynów
1:1
Grom Poczesna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Starcza
Pauza
Orzeł Przybynów
Pauza
Grom Poczesna
3:1
Start Soborzyce
MKS II Myszków
12:0
Orlęta Gniazdów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:5
Warta Myszków (b)
Gryf Pińczyce
1:0
KS Kotowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
Pauza
Grom Poczesna
Pauza
Warta Myszków (b)
2:1
Czarni Starcza
KS Kotowice
2:8
MKS II Myszków
Orlęta Gniazdów
3:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Orzeł Przybynów
5:1
Gryf Pińczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
3:0
Warta Myszków (b)
Czarni Starcza
10:0
Orlęta Gniazdów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:10
MKS II Myszków
Gryf Pińczyce
1:3
Start Soborzyce
Orzeł Przybynów
5:1
KS Kotowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Myszków (b)
Pauza
Gryf Pińczyce
Pauza
Start Soborzyce
7:2
Orzeł Przybynów
MKS II Myszków
6:1
Czarni Starcza
KS Kotowice
3:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Orlęta Gniazdów
0:3
Grom Poczesna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Gniazdów
Pauza
Orzeł Przybynów
Pauza
Start Soborzyce
5:0
KS Kotowice
Grom Poczesna
1:0
MKS II Myszków
Czarni Starcza
13:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Gryf Pińczyce
2:3
Warta Myszków (b)
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
Pauza
MKS II Myszków
Pauza
Warta Myszków (b)
0:1
Orzeł Przybynów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:5
Grom Poczesna
KS Kotowice
3:3
Czarni Starcza
Orlęta Gniazdów
4:0
Gryf Pińczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Pauza
KS Kotowice
Pauza
Czarni Starcza
3:1
Grom Poczesna
MKS II Myszków
15:0
Gryf Pińczyce
Warta Myszków (b)
4:1
Start Soborzyce
Orlęta Gniazdów
3:0
Orzeł Przybynów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Starcza
Pauza
Warta Myszków (b)
Pauza
Start Soborzyce
11:2
Orlęta Gniazdów
KS Kotowice
1:3
Grom Poczesna
Gryf Pińczyce
2:4
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Orzeł Przybynów
0:9
MKS II Myszków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
Pauza
Orlęta Gniazdów
Pauza
Czarni Starcza
2:1
Gryf Pińczyce
MKS II Myszków
4:0
Start Soborzyce
Warta Myszków (b)
1:2
KS Kotowice
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:1
Orzeł Przybynów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Myszków
Pauza
KS Kotowice
Pauza
Start Soborzyce
5:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Warta Myszków (b)
1:0
Orlęta Gniazdów
Gryf Pińczyce
1:2
Grom Poczesna
Orzeł Przybynów
0:9
Czarni Starcza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Pauza
Gryf Pińczyce
Pauza
Grom Poczesna
9:0
Orzeł Przybynów
Czarni Starcza
2:1
Start Soborzyce
MKS II Myszków
4:0
Warta Myszków (b)
Orlęta Gniazdów
1:1
KS Kotowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Starcza
Pauza
Orzeł Przybynów
Pauza
Warta Myszków (b)
4:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
KS Kotowice
3:0
Gryf Pińczyce
Orlęta Gniazdów
1:3
MKS II Myszków
Start Soborzyce
3:2
Grom Poczesna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
Pauza
Grom Poczesna
Pauza
Czarni Starcza
4:0
Warta Myszków (b)
MKS II Myszków
6:0
KS Kotowice
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:3
Orlęta Gniazdów
Gryf Pińczyce
7:2
Orzeł Przybynów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
13:1
Gryf Pińczyce
MKS II Myszków
5:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Warta Myszków (b)
0:2
Grom Poczesna
KS Kotowice
8:0
Orzeł Przybynów
Orlęta Gniazdów
1:3
Czarni Starcza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Myszków (b)
Pauza
Gryf Pińczyce
Pauza
Grom Poczesna
3:0*
Orlęta Gniazdów
Czarni Starcza
2:2
MKS II Myszków
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:1
KS Kotowice
Orzeł Przybynów
1:10
Start Soborzyce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Gniazdów
Pauza
Orzeł Przybynów
Pauza
MKS II Myszków
3:0
Grom Poczesna
Warta Myszków (b)
3:0
Gryf Pińczyce
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:3
Czarni Starcza
KS Kotowice
0:2
Start Soborzyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
Pauza
MKS II Myszków
Pauza
Grom Poczesna
7:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Czarni Starcza
9:2
KS Kotowice
Gryf Pińczyce
0:3
Orlęta Gniazdów
Orzeł Przybynów
1:2
Warta Myszków (b)
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?