Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lelovia Lelów
Pauza
Grom Poczesna
0:1
Orły Kusięta (b)
KS Kotowice
5:1
Warta Myszków (b)
LKS Unia Masłońskie
1:2
Ajaks Częstochowa
MKS ii Myszków
0:2
Lot Konopiska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kusięta (b)
Pauza
Lot Konopiska
3:0
KS Kotowice
Warta Myszków (b)
0:2
Grom Poczesna
Lelovia Lelów
3:2
LKS Unia Masłońskie
Ajaks Częstochowa
2:0
MKS ii Myszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Unia Masłońskie
Pauza
Grom Poczesna
0:2
Lot Konopiska
Orły Kusięta (b)
0:5
Warta Myszków (b)
KS Kotowice
0:3
Ajaks Częstochowa
MKS ii Myszków
1:4
Lelovia Lelów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Myszków (b)
Pauza
Lot Konopiska
2:0
Orły Kusięta (b)
LKS Unia Masłońskie
3:0
MKS ii Myszków
Lelovia Lelów
0:3
KS Kotowice
Ajaks Częstochowa
6:1
Grom Poczesna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS ii Myszków
Pauza
Grom Poczesna
0:3
Lelovia Lelów
Orły Kusięta (b)
1:8
Ajaks Częstochowa
Warta Myszków (b)
2:5
Lot Konopiska
KS Kotowice
1:4
LKS Unia Masłońskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
Pauza
LKS Unia Masłońskie
2:1
Grom Poczesna
Lelovia Lelów
5:3
Orły Kusięta (b)
Ajaks Częstochowa
6:0
Warta Myszków (b)
MKS ii Myszków
3:0
KS Kotowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kotowice
Pauza
Lot Konopiska
1:3
Ajaks Częstochowa
Grom Poczesna
3:1
MKS ii Myszków
Orły Kusięta (b)
0:6
LKS Unia Masłońskie
Warta Myszków (b)
1:4
Lelovia Lelów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ajaks Częstochowa
Pauza
KS Kotowice
3:1
Grom Poczesna
LKS Unia Masłońskie
2:0
Warta Myszków (b)
Lelovia Lelów
7:0
Lot Konopiska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
Pauza
Lot Konopiska
3:1
LKS Unia Masłońskie
Orły Kusięta (b)
1:3
KS Kotowice
Warta Myszków (b)
5:0
MKS ii Myszków
Ajaks Częstochowa
1:1
Lelovia Lelów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
9:1
MKS ii Myszków
Orły Kusięta (b)
1:0
Grom Poczesna
Warta Myszków (b)
2:2
KS Kotowice
Ajaks Częstochowa
2:2
LKS Unia Masłońskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
0:0
Warta Myszków (b)
KS Kotowice
2:4
Lot Konopiska
LKS Unia Masłońskie
2:0
Lelovia Lelów
MKS ii Myszków
2:8
Ajaks Częstochowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Unia Masłońskie
Pauza
Lot Konopiska
4:3
Grom Poczesna
Warta Myszków (b)
0:1
Orły Kusięta (b)
Lelovia Lelów
2:3
MKS ii Myszków
Ajaks Częstochowa
9:0
KS Kotowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Myszków (b)
Pauza
Grom Poczesna
0:1
Ajaks Częstochowa
Orły Kusięta (b)
0:6
Lot Konopiska
KS Kotowice
4:1
Lelovia Lelów
MKS ii Myszków
0:4
LKS Unia Masłońskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS ii Myszków
Pauza
Lot Konopiska
7:2
Warta Myszków (b)
LKS Unia Masłońskie
3:0
KS Kotowice
Ajaks Częstochowa
7:2
Orły Kusięta (b)
Lelovia Lelów
0:3
Grom Poczesna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
Pauza
Grom Poczesna
0:0
LKS Unia Masłońskie
Orły Kusięta (b)
0:3
Lelovia Lelów
Warta Myszków (b)
3:5
Ajaks Częstochowa
KS Kotowice
1:1
MKS ii Myszków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kotowice
Pauza
Ajaks Częstochowa
1:1
Lot Konopiska
LKS Unia Masłońskie
3:0
Orły Kusięta (b)
Lelovia Lelów
5:2
Warta Myszków (b)
MKS ii Myszków
2:2
Grom Poczesna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ajaks Częstochowa
Pauza
Lot Konopiska
1:0
Lelovia Lelów
Grom Poczesna
2:1
KS Kotowice
Orły Kusięta (b)
1:3
MKS ii Myszków
Warta Myszków (b)
1:4
LKS Unia Masłońskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
Pauza
KS Kotowice
3:1
Orły Kusięta (b)
LKS Unia Masłońskie
2:2
Lot Konopiska
Lelovia Lelów
2:11
Ajaks Częstochowa
MKS ii Myszków
0:4
Warta Myszków (b)
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ajaks Częstochowa
Pauza
Grom Poczesna
6:3
KS Kotowice
Orły Kusięta (b)
7:5
Lelovia Lelów
Warta Myszków (b)
1:6
LKS Unia Masłońskie
MKS ii Myszków
0:8
Lot Konopiska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
Pauza
Lot Konopiska
1:1
Ajaks Częstochowa
KS Kotowice
3:2
Orły Kusięta (b)
LKS Unia Masłońskie
3:0
MKS ii Myszków
Lelovia Lelów
11:0
Warta Myszków (b)
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
Pauza
Orły Kusięta (b)
3:2
Grom Poczesna
Warta Myszków (b)
2:2
KS Kotowice
Ajaks Częstochowa
0:0
LKS Unia Masłońskie
MKS ii Myszków
2:2
Lelovia Lelów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kusięta (b)
Pauza
Grom Poczesna
1:1
Warta Myszków (b)
KS Kotowice
2:0
MKS ii Myszków
LKS Unia Masłońskie
3:1
Lot Konopiska
Lelovia Lelów
1:0
Ajaks Częstochowa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Unia Masłońskie
Pauza
Lot Konopiska
5:1
Lelovia Lelów
Warta Myszków (b)
5:3
Orły Kusięta (b)
Ajaks Częstochowa
5:0
KS Kotowice
MKS ii Myszków
2:2
Grom Poczesna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Myszków (b)
Pauza
Grom Poczesna
0:6
Ajaks Częstochowa
Orły Kusięta (b)
5:2
MKS ii Myszków
KS Kotowice
1:9
Lot Konopiska
Lelovia Lelów
0:2
LKS Unia Masłońskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
6:0
Grom Poczesna
LKS Unia Masłońskie
6:2
KS Kotowice
Ajaks Częstochowa
4:0
Orły Kusięta (b)
MKS ii Myszków
7:2
Warta Myszków (b)
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
1:5
LKS Unia Masłońskie
Orły Kusięta (b)
3:6
Lot Konopiska
Warta Myszków (b)
2:1
Ajaks Częstochowa
KS Kotowice
4:1
Lelovia Lelów
MKS ii Myszków
Pauza
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kotowice
Pauza
Lot Konopiska
6:2
Warta Myszków (b)
LKS Unia Masłońskie
5:1
Orły Kusięta (b)
Lelovia Lelów
3:0
Grom Poczesna
Ajaks Częstochowa
7:0
MKS ii Myszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?