Ubezpieczenie

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW dla dzieci na sezon 2022/2023!

Szanowni Rodzice,

Przedstawiamy Państwu propozycję ubezpieczenia NNW naszych podopiecznych.

          Przy współpracy z firmą MBMI Group Ubezpieczenia oraz spółką kapitałową Bezpieczny.pl Sp. z o.o. i agentem ubezpieczeniowym Sebastianem Radek przygotowano dla Państwa dzieci, aż sześć wariantów ubezpieczenia. Im wyższa składka roczna, tym większy zakres i sumy ubezpieczenia.

        Ubezpieczenie to obowiązuje w każdej sytuacji życiowej, 24 h/7. Obejmuje przede wszystkim wyczynowe uprawianie sportu, czyli chroni zawodnika w klubie, w szkole jak i poza nią (wakacje, wyjazdy itd.)

        Prosimy o dokładne zapoznanie z proponowanymi warunkami, które znajdują się na stronie www.sebastianradek.pl. Po wejściu na stronę klikają Państwo w zakładkę ubezpieczenie NNW dla dzieci i wybierają zakładkę z ofertą wg wieku dziecka, czyli oferta dla dzieci przedszkolnych lub szkolnych.

        Po wybraniu wariantu należy kliknąć -> kup online, wypełnić wszystkie niezbędne dane do zawarcia ubezpieczenia oraz wpisać kod pośrednika: 25902, który uprawnia do zniżki 10%, a następnie opłacić.

Pomoc video, instrukcja zakupu -> https://bezpieczny.pl/pomoc-video

        Polisa zostanie przygotowana w formie mobilnej oraz wysłana na Państwa e-mail, który został podany przy zawieraniu ubezpieczenia. Co ważne, wykupując ubezpieczenie nie mają już Państwo obowiązku ubezpieczenia dziecka w szkole, wystarczy przedstawić jedynie zakupioną polisę!

        W przypadku trudności lub pytań dotyczących zawarcia ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z wsparcia Pana Sebastiana Radek pod numerem telefonu 730298777.


        Wykupując ubezpieczenie NNW dla dziecka u Pana Sebastiana Radka otrzymają Państwo pełną obsługę przez cały proces leczenia od momentu wystąpienia urazu, po zakończenie leczenia i zgłoszenie wniosku o wypłatęodszkodowania.

Przed zakupem zapraszamy do przeczytania artykułu nt. ubezpieczeń NNW dla dzieci:

http://radekubezpieczenia.pl/2021/08/11/ubezpieczenie-mlodego-pilkarza-jak-swiadomie-wybrac-i-zabezpieczyc-zdrowie-sportowca/

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości